kekeghenkai.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Asa o sa incepem descrierile din nou!

+8
Itachi
Alexandra
rock's my life
DH
crrristina
darknarutoofkonoha
dark_phoenix_angell
Anko is a pyro
12 participan?i

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Anko is a pyro Sam Mai 10, 2008 10:09 am

Ptr toti cei care nu au fost descrisi sau au fost am hotatrat sa fac si aici un sub q descriere!
Asa k sa incepem prima descrisa va fi DArk angel temari!Timp 3 zile!!Pana marti!
Anko is a pyro
Anko is a pyro
Admin

Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : Konoha remixed
Data de inscriere : 07/05/2008

http://kekegehnkai.ro

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de dark_phoenix_angell Sam Mai 10, 2008 11:10 am

temary e o fata de treaba Razz

dark_phoenix_angell
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 10/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de darknarutoofkonoha Sam Mai 10, 2008 11:29 am

tem e o fata de treaba...draguta...nush ce sa mai zic
darknarutoofkonoha
darknarutoofkonoha
genin

Numarul mesajelor : 93
Varsta : 28
Localizare : Konoha
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Sam Mai 10, 2008 12:05 pm

nush ce sa zic despre tem:))...are nishte momente foarte,foarte emo...shi in unele cazuri vrea sa atraga atentia asupra ei zicand ca nimeni nu tine la ea...lol fata...ai o gramada de prieteni termina cu ieshirile astea...ca nu impresionezi pe nimeni...cel putin pe mine nu!ai 12 ani...comporta-te ca atare! Very Happy
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de DH Sam Mai 10, 2008 12:07 pm

as zice ceva dar ar suna urat
DH
DH
Admin

Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 10/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Sam Mai 10, 2008 12:13 pm

lol nu ai decat sa ma injuri pt ce am zis=)))...dar asta e parerea mea shi nu mi-o schimb geek
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de rock's my life Sam Mai 10, 2008 12:30 pm

lalalala....temari e lalalallala....restu maine=))...
rock's my life
rock's my life
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Sam Mai 10, 2008 12:32 pm

=)))ai descris-o perfect=)))0...tot am inteles din ce ai zis=)))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de rock's my life Sam Mai 10, 2008 12:34 pm

da da..asta era ideea...restu maine=))....tem e lalalala....shi mai tralalalala....
rock's my life
rock's my life
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Sam Mai 10, 2008 12:39 pm

=))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Sam Mai 10, 2008 1:42 pm

auzi anko cand e randul meu sa fiu descrisa?=)))...vreau sa vad ce parere are tem despre mine=))))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de darknarutoofkonoha Sam Mai 10, 2008 1:45 pm

shi yo vreau
darknarutoofkonoha
darknarutoofkonoha
genin

Numarul mesajelor : 93
Varsta : 28
Localizare : Konoha
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Sam Mai 10, 2008 3:14 pm

eu prima:P
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Alexandra Sam Mai 10, 2008 7:36 pm

nu mai comentatzi atata ..........tem ii prietena mea cea mai boona.......... ji ii o fata sooper ....... o cunosc d cv vreme ji sa stiti k o transpirat d l kt o muncit pt kekeghenkai.....(gainile sa nu comenteze la asta)....... ii o stelista infocata (FORTZA STEAUA!!!!!!!!!).............ji sta aproape d mn ...... o sa mergem impreuna la meciuri la cluj........ji o sa bem bere :>..........nu ii nici o lalala si shalala.......ji crrristina nu te da mare k ejdi mai mare k nu rezolvi nik (ejdi k bunicu)
prima data i-am luat id-u din clubul naruto park ji la cv zile dupa ce am bagat-o in lista am zis: sal ea:sal yo : cf? ea : bn u? yo :bn ea: iti place berea? yo : dappppppp tie? ea : dappppppp.....apoi am vb zilnc.........peste o saptamana eram deja bf (sysuri).........aveam noi subiecte tot timpu.........vorbeam d bere d sasu d lp :X:X......atunci knd o inceput sportu in akatsuki.....atunci am inebunit...mutulik :X:X:X...........noi suntem fanele nr 1 ale lui mutulik ........avem ji revista q el :>.....suntem fane nr 1 ji lp :X:X...o sa merem la concert ...... dak nu merem murim...............merem ji p jos dak trebe......... Razz Razz
ce sa va mai zic despre lupu meu ?............a daaaaaaaa.......mrrrrrr....dak se ia cnv d ea o sa vada ce dark angel poate fi........da niste palme de raman cicatrice..aja k avetzi grija ce spuneti
voi spuneti k intra rar Neutral sa jditi intra zilnic da nu posteaza.........aja k NO COMMENT !!!!!!!!
crrristina ......... uh nu o cunojdi k mn....dak ai cunoaste-o ar fi altfel................crrristina est vache et une fille que on donner majeure
she's bf : saku , yo , ioana,sasu ,pinky,coco, alta saku si crying sakura
CIORBA RULZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!............... we love ciorba...................(aia d gaina Smile) ) nuh coco?

SI CEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE??????????????
"pot sa pierd in viatza tot nu imi pasa ma ridic la loc ji poti sa-mi iei ce vrei knd am langa mn toti prietenii mei : saku, ale, ioana, sasu, coco ,pinky,saku".....SI CEEEEEEEEEEEEEEEEEEE??????? SI CEEEEEEEEEEEEEE???????
( Dark Angel Temari)

tem ii eminescu k coco .......da unu mai mik

BELIVE IT!!
LUPII ROCK!!
CIORBA RULZZZZZZZZ!!!!!!!!
COCOSII LA PUTERE!!!!!!!

Alexandra
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 10/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Anko is a pyro Sam Mai 10, 2008 8:09 pm

Aja sa vad mii amintes de tem qm neam cunoscut eu iam zis salz iar ea mia zis tot sal b-) ce tare is asa ea ma cam enervat la inceput dar asta e am uitat tot...mai atrage atentia asupra ei q faza k nim nu o iubeste bla bla bla :-@ dar asta e viata cred ca e de treaba desi uneori ma aduce la o mare suparare ...........ma enerveaza cand nu intra pe skipe din cauza k nu o bagam in seama stiu qm e si eu mai am faze dinastea dar ......totusi...ma superi cand tii q bro si zici k ciorba e buna....jos q ciorba urasc ciorba ciorba e nasoala mia bn pizza k e mai hranitoare ....cam atat de zis despre temari
urmat e cristinaa!
Anko is a pyro
Anko is a pyro
Admin

Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : Konoha remixed
Data de inscriere : 07/05/2008

http://kekegehnkai.ro

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Sam Mai 10, 2008 8:17 pm

geez fata calm down=))...treaba lui temari dak nu ii convine cand ii se spun anumite lucruri in fata...shi ce dak nu o cunosc ca shi tine?...crezi ca nu as fii zis aceleashi lucruri?...shi nu ma dau mare ca sunt mai mare dacat ea,vroiam doar sa zic,ca la 12 ani nu ar trebui sa gandeasca astfel...in plus m-am saturat sa va tot aud cum va plangeti ca nu va iubeshte nimeni shi ca nu va baga nimeni in seama...dak chiar vreti sa atrageti atentia incercati sa o atrageti intr-un mod mai putin enervant...ca,chiar sunteti enervante cand ziceti dinastea...shi cu emo ce ai?ea a zis ca e lalala shi tralalala ca nu a avut chef sa scrie probabil=))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Sam Mai 10, 2008 8:18 pm

"mvai sa vezi ce ma urasc acum toti:(((...nimeni nu ma va mai iubi dupa cate am zis:(((...of dar stai ca am uitat:((...oricum nimeni nu ma iubeshte:((("
asa eu urmez=)))))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Sam Mai 10, 2008 8:18 pm

shi cand incepe lumea sa ma descrie shi pe mine?=)))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de rock's my life Dum Mai 11, 2008 11:26 am

bai..kknara aia de alexandra sa nu se bage k nush cei mai fac=))...auzi la ea gainile sa nu comenteze...bai...tre sa ii gasesc shi asteia o porecla...deci asta e declaratzie de razboi...anko sa nu te aud k nu am inceput io....mai kknaro contacteazama p mess...dak ai chef de cearta...shi asha am nervi k nush ce mai au astia q hinata...ai grija cetzi doresti k tzii se poate indeplini...sti ce ...vreau un singur lucru p care lo faqt tem ptr kekeghenkai...
rock's my life
rock's my life
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de rock's my life Dum Mai 11, 2008 11:30 am

eheeeeeeee....cristina...


o fata de treaba..plina de viatza..ma intzeleg bn q ea...nu e enervanta...nu i place sa compuna poezii...i place muzik rock..Mad...e de treaba...orice ar zice altzii de ea...mai bn sashi tzina gura...k haba nu au ce spun..
rock's my life
rock's my life
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Dum Mai 11, 2008 11:37 am

vai emo iti multumesc=)))...dar pe mine marti trebuia sa ma descrii=)))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de rock's my life Dum Mai 11, 2008 11:42 am

a da???...eh lasa...mai bn u dekt tem...mai ...dak ma apuknm sa zik de tem nu ma mai opream...mai bn asha..
rock's my life
rock's my life
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Dum Mai 11, 2008 12:25 pm

=)))))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Itachi Dum Mai 11, 2008 12:34 pm

crristina este o fata draguta,ii place rocku si animeul naruto.Este constiincioasa si mai multe nu stiu Smile
Itachi
Itachi
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Itachi Dum Mai 11, 2008 12:35 pm

Mangenkyo Shringan
Itachi
Itachi
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de rock's my life Dum Mai 11, 2008 12:37 pm

ft tare...da nutzi mere q mn:D....
rock's my life
rock's my life
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Dum Mai 11, 2008 12:41 pm

vai iti multumesc itachi Very Happy ...=))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de darknarutoofkonoha Dum Mai 11, 2008 1:08 pm

deci yo nu prea stiu nik despre cristina...deci sorry...am id-u tau de vreo 2 sapt
darknarutoofkonoha
darknarutoofkonoha
genin

Numarul mesajelor : 93
Varsta : 28
Localizare : Konoha
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de rock's my life Dum Mai 11, 2008 1:22 pm

ai id ei de 2 sapt...shi ink nu atzi vb???...lol
rock's my life
rock's my life
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 31
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Dum Mai 11, 2008 1:39 pm

bha lol nu e randul meu sa ma descrieti=)))...pana marti trbuie sa o descrieti pe tem shi de marti pe mine=))))...shi dark naruto stai linishtit ca nu mor dak nu ma descrii=))))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Alinutza of the Sand Dum Mai 11, 2008 2:12 pm

Crriii:De o fata sooper dtrb..:d tre sa recunosc k n'am vb dkt...d 2 ori p mess?Smile)) da mnoh...knd suntem p hi5 sau p forum=)))) No comment:))(pt mai moolte info duceti'va la sb ciudat::Smile) asc muzik rock:X:X:X imi place k spune lucrurile p fatza Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil she's a little shubi dubi du:)) dak imi mai vin idei:>:> o sa le zic=))
pt crri: truliululikuuleee:))
Alinutza of the Sand
Alinutza of the Sand
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 30
Varsta : 31
Localizare : Calarashi...
Data de inscriere : 09/05/2008

http://allyna-yonnella.hi5.com

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Dum Mai 11, 2008 2:42 pm

vai Ali=)))un trulilululiflu shi tie=))))dar tot pe tem trebuie sa o descrieti pana marti bhai=))))))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Alinutza of the Sand Dum Mai 11, 2008 2:42 pm

ee:))
Alinutza of the Sand
Alinutza of the Sand
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 30
Varsta : 31
Localizare : Calarashi...
Data de inscriere : 09/05/2008

http://allyna-yonnella.hi5.com

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Miss Murder love Pinky Lun Mai 12, 2008 10:08 am

tem- nush multe lucruri despre ea, de fapt nici nu o cunosc Smile) doar dupa nume! din cate am inteles cik e o fata de treaba etc. etc.
Miss Murder love Pinky
Miss Murder love Pinky
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 8
Localizare : Eforie Sud, cta`
Data de inscriere : 11/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Anko is a pyro Lun Mai 12, 2008 10:44 am

apoi fartilor c epot zice acum descrietio pe cristinaa dak tot ati inceput

IA sa vedem....
a da mii amintesc cand am cunoscuto pe cristinaa eu iam zis sal si a mia zis inapoi.....a intrat in kekeghenkai cand era la inceputul timpului in timp am invatat k e o fata hiperactiva nu avea stare am inceput sa ma bazez pe ea din ce in ce mai mult momentan ea si emo sunt echipa mea de baza ea are harul sa spuna lucrurile pe fata (pacat k nul am si eu....k mai bn nu spun decat sa supar lumea) asa sa vad a da tin minte k at cand faceam clanurile si ea avea un klan super cool...momentan este printre cele mai tari pers de la mn din lista alaturi de sakura(hinata acum) adela rars....si ionci(tutifruti).....a da si emo mancaoar purici k era so o uit....ce mai pot supune nu ma prea stiu la limba truli dar incerc sa ti supun k esti supitrullidufiipoc mac masina poc fac!(esti cea mai tare)
Anko is a pyro
Anko is a pyro
Admin

Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : Konoha remixed
Data de inscriere : 07/05/2008

http://kekegehnkai.ro

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de IoNiK_liL`aNgEl Lun Mai 12, 2008 12:57 pm

Crristina o fata de gashca......nu prea vb cn stie ce:-??sper sa vb mai mult.....sa ne imprietenim mai mult:D:Dsi ei ii place sasuke Rolling Eyes cred ca la un moment dat o sa ajungeti sa va rupeti toate parul din cap pt el=))))))=))))Smile))))
IoNiK_liL`aNgEl
IoNiK_liL`aNgEl
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 7
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/05/2008

http://ioana-dragalasha.hi5.com

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Lun Mai 12, 2008 6:38 pm

neh eu nu ma lupt pt sasuke ca shtiu ca pe mine ma va alege=))))
vai anko draga m-ai facut sa roshesc Embarassed ...dar eu tot vreau sa vad ce zice temari despre mine=))))))...hai tem draga cu curaj=))))
ca eu nu ma supar orice ai zice tu despre mine dar am chef sa rad putin=)))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de darknarutoofkonoha Mar Mai 13, 2008 11:12 am

nu cred k mai e pe aici Cool
darknarutoofkonoha
darknarutoofkonoha
genin

Numarul mesajelor : 93
Varsta : 28
Localizare : Konoha
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Mar Mai 13, 2008 6:09 pm

ce trist=))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Mier Mai 14, 2008 10:49 am

ce ciudat cand nu era randu' meu la descrieri toti scriau de mine=))))acum ca e randul meu nimeni nu mai scrie=))))))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de darknarutoofkonoha Mier Mai 14, 2008 6:28 pm

poi au scris deja...deci acuma e randu meu nu?
darknarutoofkonoha
darknarutoofkonoha
genin

Numarul mesajelor : 93
Varsta : 28
Localizare : Konoha
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Mier Mai 14, 2008 7:11 pm

cred:))de unde vrei sa shtiu eu?Smile)
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Alinutza of the Sand Mier Mai 14, 2008 7:28 pm

buah da vreau si io Mad
Alinutza of the Sand
Alinutza of the Sand
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 30
Varsta : 31
Localizare : Calarashi...
Data de inscriere : 09/05/2008

http://allyna-yonnella.hi5.com

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de ana_sasuana Mier Mai 14, 2008 7:36 pm

pai eu cred ca tem e o fata de treaba, e dragutza,si yo cred ca o iubeste mai multa lume decat crede ea... Smile
ana_sasuana
ana_sasuana
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : magureni
Data de inscriere : 13/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de ana_sasuana Mier Mai 14, 2008 7:39 pm

pai crisstina e o fata sooper de treaba ,mumoasa,cu mult simt al umorului...etc. ca ar fi mai multe de scris Smile Smile Smile
ana_sasuana
ana_sasuana
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : magureni
Data de inscriere : 13/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Mier Mai 14, 2008 8:31 pm

vai iti multumesc Razz ...dar la faza cu "mumoasa" nu ai nimerit-o=)))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Anko is a pyro Joi Mai 15, 2008 7:37 am

ba da era un compliment se dadea la viata ta>:)date si tu la ea
=))
Anko is a pyro
Anko is a pyro
Admin

Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : Konoha remixed
Data de inscriere : 07/05/2008

http://kekegehnkai.ro

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de crrristina Joi Mai 15, 2008 8:02 am

=))
crrristina
crrristina
chunin

Numarul mesajelor : 136
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de darknarutoofkonoha Joi Mai 15, 2008 1:29 pm

anko...nu yo urmez?
darknarutoofkonoha
darknarutoofkonoha
genin

Numarul mesajelor : 93
Varsta : 28
Localizare : Konoha
Data de inscriere : 08/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de ana_sasuana Joi Mai 15, 2008 3:09 pm

ok ma bucur ca ti-a placut scurta mea descriere ...=)dar sa sti ce esti dragutza Smile Smile
ana_sasuana
ana_sasuana
Academy student!
Academy student!

Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : magureni
Data de inscriere : 13/05/2008

Sus In jos

Asa o sa incepem descrierile din nou! Empty Re: Asa o sa incepem descrierile din nou!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum